גישור בסכסוכים עסקיים

עסק בסכנה? יש לך סכסוך בעסק- לא להילחץ! אפשר לפתור את המשבר ולא לפגוע בהתנהלות השוטפת

 יש לך סכסוך עם השותף שלך בעסק? יש לך סכסוך עם ספק או חברה אחרת? אצלנו תוכל לפתור את הסכסוך במהירות ובמחיר הטוב ביותר ולא לסגור דלתות עסקיות חשובות לעתיד. בהליך גישור בבית לגישור ויישוב סכסוכים תוכל להיעזר באחד המגשרים העסקיים שלנו שיעזור לך למקסם את הרווחים שלך מהסכסוך. אל תתפשר ואל תוותר על מה שצודק ונכון בעינייך. בעזרתנו תוכל לקבל יותר ממה שחשבת בהתחלה.

כל קושי הוא הזדמנות, אנחנו נוודא שלא תחמיץ אותה

במקרים בהם לך ולצד השני לא ברור איך מערכת היחסים העסקית שלכם צריכה להתנהל,  מתגלים סכסוכים וחילוקי דעות שטיפול לא נכון בהם יכול להביא לקריסה ולפירוק של העסק. הסכנה הגדולה בהחרפת סכסוך בין שותפים ובכניסה למלחמה משפטית היא שבאחוזים גדולים אתה תפסיד יותר משתרוויח. העסק יפסיד מכך שההתנהלות שלו תפגע, לקוחות יריחו צרות ויחשבו פעמיים אם לעבוד איתך. כתוצאה מכך העסק עלול להיכנס לסחרור שבמקרים מסוימים עלול להביא אותך לכדי קריסה. את כל אלה אפשר למנוע בטלפון אחד למגשר.

תן לנו לעשות לך את החיים יותר קלים

 הליך גישור עסקי  מנוהל על ידי מגשר עסקי מוסמך של הבית לגישור ויישוב סכסוכים. אנו נוודא שהמגשר שלך יהיה הטוב ביותר עבורך ושיידע איך לייצר עבורך את התוצאה הטובה ביותר.  מעל 90% מהסכסוכים העסקיים שהגיעו אלינו מישראל ומהעולם, נפתרו בצורה האופטימלית.Gender battle.

 להליך גישור עסקי מספר רב של יתרונות על פני כל אופציה אחרת. ההליךקצר ומסתיים תוך מספר פגישות בלבד, ההליך דיסקרטי וחסוי ולא נחשף בפני הכלל וכמובן ישנו חיסכון כספי גדול בעלויות. יתרון גדול נוסף של הגישור העסקי אצלנו הוא שהשותפים מצליחים לנהל את התקשורת ביניהם כך שיוכלו לנהל את העסק הקיים או לפרקו בצורה שתעשה לך את החיים יותר קלים.

לתאום שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות עם מגשר ולתאום הליך גישור התקשרו 24/7 למוקד הארצי שלנו 077-5151333 למקרים דחופים ניתן להתקשר לנייד 054-8150071